Czytaj więcej

W naszym centrum diagnostycznym dokładamy wszelkich starań, aby każdy pacjent czuł się komfortowo i bezpiecznie. Specjaliści wykorzystują narzędzia i sprzęty wysokiej klasy. W naszym obiekcie wykonywane są badania rezonansem magnetycznych, z zachowaniem dokładności i precyzji. Doskonale wiemy, jak ważne dla pacjenta są krótkie terminy oczekiwania na badania, dlatego staramy się sprostać oczekiwaniom każdego pacjenta. Badanie rezonansem magnetycznym wykonujemy w odwróconej pozycji, dlatego nawet pacjenci z klaustrofobią mogą czuć się bezpiecznie i wygodnie. Zapewniamy także inne usługi, których ceny znajdują się wyżej.

Czym jest rezonans magnetyczny?

Rezonans magnetyczny wykorzystuje magnetyczne właściwości cząsteczek wody w organizmie ludzkim. Protony umieszczone w magnetycznym polu ulegają uporządkowaniu i są poddane działaniu fal radiowych. Fale odznaczają się odpowiednią częstotliwością, następnie zmieniają swój stan i oddają energię, wysyłając fale o tej samej częstotliwości. Są one odbierane przez czujnik tomografu. Specjaliści korzystają z komputerowego przetwarzania fal na przekrojowy obraz medyczny. Obróbka komputerowa daje możliwość stworzenia trójwymiarowych obrazów narządów badanych u pacjenta. Pamiętajmy o tym, że rezonans magnetyczny w Warszawie jest badaniem nieinwazyjnym. Pole magnetyczne i fale radiowe w tym przypadku nie są szkodliwe dla organizmy ludzkiego. Co do konstrukcji, wyróżniamy dwa modele aparatów MRI:
  • zamknięte – pacjent jest umieszczany w tunelu magnesu,
  • otwarte – pozwalają na dostęp do pacjenta z trzech stron.
W naszym centrum stosujemy nowoczesne technologie, dlatego nawet pacjenci, którzy boją się zamkniętych przestrzeni, skorzystają z rezonansu magnetycznego z użyciem aparatu otwartego.

Rezonans Warszawa cennik – rezonans magnetyczny Warszawa cennik

Cena rezonansu magnetycznego w Warszawie to pojęcie, które interesuje szerokie grono pacjentów. Za wykonanie badanie pacjenci zapłacą kilkaset złotych, przy czym warto śledzić aktualne rabaty i promocje. Dzięki temu można liczyć na oszczędność pieniędzy. Oferujemy pacjentom najwyższy poziom usług, a proponowane przez nas badania pozwalają podjąć skuteczne leczenie. Nie bez znaczenia są badania laboratoryjne, USG, rezonans magnetyczny, czy konsultacje z lekarzami. Przystępny cennik za rezonans magnetyczny to dla wielu pacjentów szansa na skuteczne leczenie.

Rezonans magnetyczny z kontrastem – Warszawa cennik

Rezonans magnetyczny z kontrastem Warszawa cena

Dzięki zastosowaniu tzw. kontrastu, wyniki rezonansu magnetycznego są precyzyjne i dokładne. Użycie środków kontrastowych jest wykonywane zgodnie z zaleceniami specjalisty. Aktualnie rezonans magnetyczny jest niezwykle dokładnym badaniem, które pozwala oglądać wnętrze ciała, bez naruszania ciągłości tkanek. Jakość uzyskanego obrazu podczas rezonansu jest jeszcze wyższa wtedy, gdy pacjentowi zostaje podana specjalna substancja, nazywana środkiem kontrastowym, kontrastem lub środkiem cieniującym. Takie rozwiązanie jest często stosowane. Cennik za rezonans magnetyczny z kontrastem w Warszawie jest łatwo dostępny na naszej stronie internetowej. Każdy pacjent może skorzystać z przydatnych informacji o tym, ile zapłaci za konkretne badanie. Ceny rezonansu w Warszawie są dostosowane do potrzeb odbiorców. Oferujemy atrakcyjny zakres cenowy i dokładamy wszelkich starań, aby w naszym centrum diagnostycznym każdy pacjent czuł się dobrze i komfortowo. Specjaliści opierają swoje działania na wiedzy i wieloletnim doświadczeniu. rezonans magnetyczny z kontrastem Warszawa cena – Radiomedica – rezonans Warszawa cena
Z okazji zbliżających się Świąt, cały zespół Radio Medica życzy wszystkim zdrowia, pokoju, radości i pomyślności przez cały nadchodzący rok. 🎁🎄
Informujemy również, że placówka w dniach 23, 24, 25, 26 oraz 30 grudnia będzie nieczynna.
Natomiast w dniach 09 i 16 grudnia jesteśmy czynni od 8:00 do 20:00.