Rezonans magnetyczny w badaniach ortopedycznych.

W badaniach ortopedycznych niezwykle ważne jest dokładne obrazowanie. Najlepszą diagnostykę można uzyskać przez połączenie możliwości aparatu 3T z wysokiej klasy cewkami nadawczo – odbiorczymi. W Radio Medice korzystamy z najlepszych oferowanych przez producenta cewek. Dla przykładu badania stawu kolanowego wykonujemy przy użyciu unikalnej 18-kanałowej cewki nadawczo – odbiorczej.  Dzięki tej cewce możliwe jest uzyskanie najdokładniejszych obrazów i postawienie celnej diagnozy. Jakość tego połączenia jest szczególnie ważna w obrazowaniu rezonansem magnetycznym takich struktur anatomicznych jak więzadła, łąkotki, krążki międzykręgowe i inne nawet najmniejsze części naszych stawów.

Dzięki zastosowaniu technologii TIM możliwe jest badanie długich obszarów takich jak kręgosłup. Podczas jednego badania rezonansem magnetycznym możemy zobrazować wszystkie trzy odcinki kręgosłupa. W aparacie 3T uzyskujemy nieosiągalną wcześniejjakość obrazowania, która pozwalana uzyskać odpowiedź na pytania o Państwa zdrowie.

Badania rezonansem magnetycznym niezależnie od natężenia pola są badaniami nieszkodliwymi, co oznacza, że można je wykonać na życzenie i nie jest wymagane skierowanie.

Sprawdź naszą ofertę - Cennik

Godziny otwarcia:

poniedziałek: 8:00 – 20:00
wtorek: 8:00 – 20:00
środa: 8:00 – 20:00
czwartek: 8:00 – 20:00
piątek: 8:00 – 20:00
sobota: 8:00 – 14:00

Kontakt

RADIO MEDICA
ul. Bobrowiecka 9 (budynek B)
00-728 Warszawa
Telefon: 22 255 99 69
e-mail: kontakt@radiomedica.pl

Dołącz do nas